Atsiliepimai | Driu Beauty
Atsiliepimą gali palikti tik prisijungę vartotojai. Prisijungti »
PATVIRTINTI

Mūsų Klientų atsiliepimai

Esu maloniai nustebinta serumais. Mano oda švyti!! Esu be galo patenkinta... Naudoju tik antrą savaitę... Rekomendacijos!!! Ačiū, Indre :)

Jolanta
Peržiūrėti paminėtą prekę

Veido prausiklį mišriai riebiai odai naudoju šiek tiek daugiau nei mėnesį. Patinka, kad labai taupiai naudojasi. Galima naudoti ir akių makiažo valymo. Puikiai nuvalo.

Jurgita
Peržiūrėti paminėtą prekę

Naudoju jau ne pirmą buteliuką. Mano odai tinka ir patinka. Greit susigeria, nėra jokio erzinančio kvapo. Su šiuo drėkinamuoju serumu jaučiu, kad mano oda gauna visas reikalingas medžiagas.

Jurgita
Peržiūrėti paminėtą prekę

Naudoju jau virš mėnesio, tiek ryte tiek vakare. Labai gerai purškiasi ant veido - keli paspaudimai ir veidas padengtas toniku.

Jurgita
Peržiūrėti paminėtą prekę

Ačiū, kad esate. Aš su Driu Beauty draugauju jau 6-tus metus. Pažintis prasidėjo pasiklausius Indrės pristatymo vienoje grožio studijoje. Pabandžiau, labai patiko ir tiko. Esu išbandžiusi daug jūsų produktų, bet mano pagrindiniai, kasdieniniai - drėkinamasis kremas ir atstatomasis serumas ir prausiklis. Lengvos tekstūros, lengvai susigeria, nepalieka jokių riebių žymių (kurių negalių pakęsti). Paauglė dukra irgi naudoja veiko kremą ir prausiklį. Esu patenkinta ir tai matosi, nes kaskart grįžtu atgal į jūsų parduotuvę. Ačiū už nuolaidas, dovanas, mielai jomis naudojuosi. Sėkmės.

Lina B.
Peržiūrėti paminėtą prekę

Turiu iš jūsų trys produktus. 1. Hialurono serumas - labai gerai susigeria į odą, kartais norisi naudoti vietoj kremo, nes jaučiasi lengvumas ant veido. 2. Veido tonikas sausai odai - puiki priemonė, jei būtų mažesnis buteliukas naudočiau kaip veido dulksną. 3. Drėkinamasis veido kremas - dažniausiai tepu šį kremą vakare, jaučiasi oda padrėkinta, o su hialurono serumu duetas dar geresnis. Produktai link pabaigos, todėl tikrai užsisakysiu dar.

Asta Z.
Peržiūrėti paminėtą prekę
1 2 3 4 5 7

Driu Beauty naujienos