DAŽNIAUSIAI KYLANTYS KLAUSIMAI | Driu Beauty

DAŽNIAUSIAI KYLANTYS KLAUSIMAI

Kaip suprasti, kokios Driu Beauty priemonės tinka mano odai?

Pirmiausiai atkreipti dėmesį į odos tipą, būklę bei atsižvelgti į odos poreikius. Driu Beauty kosmetika tinkama visiems odos tipams, kiekvienai odai galima individualiai pritaikyti priežiūros rutiną. Kad procesas būtų lengvesnis, sukūrėme jums kosmetikos parinkimo gidą, bet visada galite kreiptis į mus tiesiogiai – skambučiu, laišku, žinute soc.tinkluose.

Gal galite patarti, kokį serumą rinktis brandžios odos priežiūrai?

Brandžiai odai skirti šie serumai: Atstatomasis, AHA, Drėkinamasis bei Retinolio serumas.
Atstatomasis serumas ideali priemonė sausai ir normaliai odai, taip pat skirtas visų odos tipų anti-aging paakių priežiūrai.
Drėkinamasis serumas idealus riebios brandžios odos produktas – visiškai nekemša porų, giliai drėkina ir turi stiprų anti-aging poveikį.
AHA serumas pirmiausiai veikia kaip rūgštinis šveitiklis, o taip pat skaistina odą, lygina spalvą ir paviršių, paslepia amžėjimo dėmeles ir švelnina gilias raukšles.
Retinolio serumas yra stipriausia priemonė, tinkanti visiems brandžios odos tipams, tačiau ją rekomenduojame naudoti tik 1-2 k. per sav.

Kodėl neturite paakių kremo?

Driu Beauty kuria veiksmingus, o ne marketinginius produktus. Mes esame įsitikinę, kad paakių kremas yra visai nebūtinas produktas kasdienėje rutinoje. Geras veido kremas tikrai geba pasirūpinti ne tik veido, bet ir paakių, kaklo bei dekolte oda, todėl mūsų kremus ir serumus drąsiai naudokite ir paakių zonai, netgi priemones su rūgštimis.

O paakių kremas reikalingas nebent tuo atveju, kai turite riebią odą – tuomet paakiams lyg ir reikėtų sunkesnės (riebesnės) priemonės nei naudojate veido odai.

Kokias priemones naudoti nėštumo metu?

Mūsų rekomendacija nėštumo metu ir maitinant kūdikį pereiti prie ramesnės odos priežiūros rutinos ir nenaudoti ypatingai aktyvių priemonių. Tam idealiai tinka Wise Unisex linija, tačiau tikrai galite naudoti ir Wise Cosmetics linijos produktus.

Rekomenduojame nenaudoti Driu koncentruotų serumų (išskyrus keramidų serumą), taip pat AHA serumo, BHA gelio bei Retinolio serumo.

Ar reikia nuplauti kūno šveitiklį?

Kūno šveitiklio nuplauti nereikia. Galite jį naudoti tiek dienai, tiek nakčiai. Vieną arba su Driu Beauty kūno kremu.

Kaip naudoti retinolio serumą?

Retinolio serumas naudojamas 1-ą kartą per savaitę nakčiai, vėliau po mėnesio laikotarpio pasitikrinus kaip reaguoja oda, galima 2-3 kartus per savaitę. Jei oda jautrėja, retinti serumo naudojimą. Šio produkto nerekomenduojame naudoti su kitais retinoidais. Būtina apsauga nuo saulės.

Ar ant serumo būtina tepti kremą, gal galima naudoti tik serumą?

Praktiškai visi Driu Beauty serumai tinkami naudoti vieni, be kremo. Jei norisi sunkesnio drėkinimo, sausai odai žiemos metu po veido kremu sausai tepti drėkinamąjį, atstatomajį arba hialurono serumą.
Riebiai odai tikrai pakanka vien serumo arba lengvo kremo. Tik koncentruotus serumus rekomenduojame naudoti po kremu ar kitu Driu serumu, bet tai irgi nėra būtina. Jei jūsų odai pakanka vieno gelinio serumo, tai tegul taip ir lieka.

Kas tinka dehidratuotai odai?

 Svarbiausias dalykas – koks dehidratuotos odos tipas? Labai skiriasi priemonės riebios ir sausos odos drėgmės atstatymui.
Klaidinga manyti, kad riebią odą “atidrėkinti” galima su sausai ar normaliai odai skirtais kremais. Jokiais būdais ne! Drėgmę gal ir atstatysite, tačiau užkimštite poras, išreguliuosite sebumo gamybą ir turėsite naujų problemų.
Sausa oda drėgmės atstatymui gali pasitelkti į pagalbą serumus (drėkinamąjį, atstatomajį, koncentruotą keramidų serumą) po veido kremu. Galimas net toks “sumuštinis”: keramidų serumas + drėkinamasis serumas (arba atstatomasis serumas) + veido kremas sausai.
Kai drėgmę reikia atstatyti riebiai odai, tuomet galima po naudojamu Driu serumu tepti koncentruotą keramidų arba niacinamido serumą arba keisti naudojamą hialurono ar drėkinamajį serumą į veido kremą mišriai arba jautriai odai, taip pat veido kremą Wise Unisex Light. Atstačius drėgmę reiktų grįžti prie įprastos rutinos.

Ar reikia naudoti veido tonika?

Tonikas nėra toks svarbus produktas kaip prausiklis arba veido kremas odos priežiūroje, tačiau, norint didinti odos priežiūros kokybę ir suteikti odai papildomos naudos, kokybiško toniko naudojimas tikrai nepamaišys.
Driu Beauty veido tonikas sausai odai veikia kaip vandeninis serumas, kadangi sudėtyje gausu hialurono rūgšties ir kitų aktyvių medžiagų, kurios padeda atstatyti drėgmę odoje ir gerina jos būklę. Tonikas jautriai odai ne tik švelniai pabaigia valymo procesą, bet ir intensyviai ramina odą. Tonikas mišriai/riebiai odai sukurtas taip, kad ne tik pašalintų likusį riebaliuko perteklių, bet ir ramintų odą bei lengvai drėkintų.

Ar galima naudoti skirtingų linijų produktus kartu?

Žinoma, kad galima. Priemonės tikrai derės tarpusavyje, labai svarbu atsirinkti kosmetiką pagal odos tipą, būklę ir poreikius, o tam tikrai galima miksuoti skirtingas linijas ir produktus. Net mes, individualiai dėliodami jums odos priežiūros rutiną, labai dažnai parenkame produktus iš skirtingų Driu linijų. Tai tikrai drąsiai galite miksuoti Wise Cosmetics, Wise Unisex ir Wise Actives linijas.

Driu Beauty naujienos