Driu Beauty Kosmetika – švytinti oda Prasideda Čia!

Svytinti oda su Driu beauty

Driu Beauty – protingas požiūris į odos priežiūra ir kosmetikos produktus. Kuriame kaip įmanoma draugiškesnius odai produktus, kurie tuo pačiu metu būtų ne tik švelnūs, bet ir aktyvus bei veiksmingi. Mums svarbūs mokslo pasiekimai ir tyrimai – visos aktyvios medžiagos, dedamos į mūsų odos priežiūros priemones turi mokslinį pagrindimą apie naudą odai. Mūsų pagrindinis prioritetas – optimali jūsų odos būklė, tik apie ją ir galvojame kurdami naujus bei tobulindami turimus produktus. Savo kuriamuose produktuose vengiame visų įmanomų odai neigiamą poveikį turinčių medžiagų.

Pradėjome nuo moterims skirtų aktyvių su odos pokyčiais kovojančių veido odos priežiūros priemonių linijos Wise Cosmetics, o dabar jau rūpinamės vyrų, paauglių ir jaunesnių moterų oda Wise Unisex linijos pagalba. Taip pat jau turime ne tik veido ir kūno, bet ir galvos odai skirtas inovatyvias mokslu grįstas priežiūros priemones, kurios jau spėjo pelnyti tarptautinį pripažinimą.

Driu Beauty misija – kurti maksimaliai odai naudingas, turtingos sudėties ir multifunkcines bei tvarias priemones, padėsiančias kovoti su neigiamais odos pokyčiais, problemomis bei vis stipriau veikiančiu neigiamu aplinkos poveikiu bei spinduliuote.

 

Mokslas ir Driu Beauty. Grožio priemonių sudėtyse naudojame tik moksliniais tyrimais pagrįstas medžiagas.

Natūralumas ir Driu Beauty. Mūsų produktų sudėtyse rasite natūralių aliejų, ekstraktų ir kitų medžiagų, kurios turi mokslo įrodytą naudingą poveikį odai.

Maksimalizmas ir Driu Beauty. Siekiame kurti odai maksimaliai naudingus, veiksmingus ir koncentruotus produktus.

Protingas vartojimas ir Driu Beauty. Mūsų tikslas skatinti vartotojus naudoti mažiau, tačiau efektyvesnių ir universalesnių kosmetikos produktų.

Tvarumas ir Driu Beauty. Gaminame atsakingai, tausodami aplinką bei išteklius. Nenaudojame savo produktams antrinės pakuotės, taip prisidėdami prie vartojimo mažinimo.

Linijos Wise Cosmetics ir Wise Unisex

Linija Wise Cosmetics

Sukurta aktyviai brandžios odos priežiūrai. Skirta šiuolaikinei, aktyviai, stilingai moteriai. Rekomenduojame naudoti nuo 25-erių metų. Sudėtys turtingos vitaminais A, B3, B5, C, E, peptidais, keramidais, hialurono rūgštimis, natūraliais aliejais bei ekstraktais, prebiotikais ir kitomis aktyviomis medžiagomis, padėsiančiomis išsaugoti odos jaunystę. Neperšviečiama dozuojama produktų pakuotė padeda saugoti aktyvias medžiagas nuo išorinių veiksnių.

Linija Wise Unisex

Universalūs odos priežiūros produktai moterims, vyrams, paaugliams. Vieną liniją gali naudoti visa šeima. Rekomenduojame naudoti nuo 14-os metų. Optimalios sudėtys su hialurono rūgštimi, tripeptidais, niacinamidu (B3), prebiotikais, pantenoliu, aktyviais ekstraktais ir aliejais. Linijoje rasite produktus veido, kūno ir galvos odos priežiūrai. Neperšviečiama dozuojama produktų pakuotė padeda saugoti aktyvias medžiagas nuo išorinių veiksnių.

Driu Beauty Wise Unisex

Mokslu Paremta Filosofija
Kosmetikos priemonės kuriamos remiantis moksliniais tyrimais. Naudojamos medžiagos, turinčios įrodytą mokslinį poveikį odai.
Prabangi Odos Priežiūra
Tai ne tik išskirtinio dizaino pakuotė ant kosmetinio stalelio, bet ir gausi bei koncentruota produkto sudėtis.
Atsakingas Požiūris
Kurdami produktą, vadovaujamės šiais kriterijais - kompleksinė odos priežiūra, multifunkciniai ir kiek įmanoma universalūs produktai bei tvarus požiūris į gamybą.
Asmeninis Ryšys su Pirkėju
Mums svarbi Jūsų oda ir jos poreikiai, todėl daugiau žinodami apie odą, galėsime parinkti būtent Jums tinkančias grožio priemones.