Driu Beauty - Mokslu Paremta Grožio Filosofija | Driu Beauty

Driu Beauty – Mokslu Paremta Grožio Filosofija

DRIU BEAUTY – protingas požiūris į odos priežiūra ir kosmetikos produktus.

Kuriame draugiškus odai produktus, kurie ne tik švelnūs, bet ir aktyvus bei veiksmingi. Mums svarbūs mokslo pasiekimai ir tyrimai – visos aktyvios medžiagos, dedamos į mūsų odos priežiūros priemones turi mokslinį pagrindimą apie naudą odai. Mūsų pagrindinis prioritetas – optimali jūsų odos būklė, tik apie ją ir galvojame kurdami naujus bei tobulindami turimus produktus. Vengiame visų odai neigiamą poveikį turinčių medžiagų.

Mūsų misija – kurti maksimaliai odai naudingas, turtingos sudėties ir multifunkcines bei tvarias priemones, padėsiančias kovoti su neigiamais odos pokyčiais, problemomis bei vis stipriau veikiančiu neigiamu aplinkos poveikiu bei spinduliuote.

MŪSŲ PRODUKTŲ IŠSKIRTINUMAS:

  •     » Koncentruotos sudėtys.
  •     » 97-98% sudėčių sudaro odai naudingos medžiagos.
  •     » Daugiau nei 20-25-ios aktyvios medžiagos viename produkte.
  •     » Neskirstome priemonių į moteriškas ir vyriškas.
  •     » Multifunkcinis požiūris į odą.
  •     » Padeda subalansuoti odos drėgmės pusiausvyrą.
  •     » Efektyviai kova su odos problemomis.
  •     » Vartojimą mažinanti odos priežiūros rutina.
  •     » Produktus tausojanti kosmetikos pakuotė.
  •     » Nenaudojame antrinės pakuotės.

 

Retinolis

 

Mokslas ir Driu Beauty. Grožio priemonių sudėtyse naudojame tik moksliniais tyrimais pagrįstas medžiagas.

Natūralumas ir Driu Beauty. Mūsų produktų sudėtyse rasite natūralių aliejų, ekstraktų ir kitų medžiagų, kurios turi mokslo įrodytą naudingą poveikį odai.

Maksimalizmas ir Driu Beauty. Siekiame kurti odai maksimaliai naudingus, veiksmingus ir koncentruotus produktus.

Protingas vartojimas ir Driu Beauty. Mūsų tikslas skatinti vartotojus naudoti mažiau, tačiau efektyvesnių ir universalesnių kosmetikos produktų.

Tvarumas ir Driu Beauty. Gaminame atsakingai, tausodami aplinką bei išteklius. Nenaudojame savo produktams antrinės pakuotės, taip prisidėdami prie vartojimo mažinimo.

Linijos Wise Cosmetics ir Wise Unisex

LINIJA WISE COSMETICS

Sukurta aktyviai odos priežiūrai. Skirta šiuolaikiniam, aktyviam, stilingam žmogui. Rekomenduojame naudoti nuo 23-25-erių metų. Išskirtinės sudėtys, turtingos vitaminais A, B3, B5, C, E, peptidais, keramidais, hialurono rūgštimis, natūraliais aliejais bei ekstraktais, prebiotikais ir kitomis aktyviomis medžiagomis, padėsiančiomis išsaugoti odos jaunystę. Koncentruoti veido kremai ir serumai, kurių sudėtyse rasite net 20-25 skirtingas aktyvias medžiagas.  Neperšviečiama dozuojama produktų pakuotė padeda saugoti aktyvias medžiagas nuo išorinių veiksnių.

LINIJA WISE UNISEX

Universalūs odos priežiūros produktai moterims, vyrams, paaugliams. Vieną liniją gali naudoti visa šeima. Optimalios sudėtys su hialurono rūgštimi, tripeptidais, niacinamidu (B3), prebiotikais, pantenoliu, aktyviais ekstraktais ir aliejais. Sprendžia įvairias odos problemas ir tinka jautrios odos priežiūrai. Linijoje rasite produktus veido, kūno ir galvos odos priežiūrai. Neperšviečiama dozuojama produktų pakuotė padeda saugoti aktyvias medžiagas nuo išorinių veiksnių.

Linija Wise Actives

LINIJA WISE ACTIVES

Nauja koncentruotų serumų linija. Kiekvienas serumas turi vieną pagrindinę aktyvią medžiagą. Serumai skirti odos problemų sprendimui, juos paprasta įtraukti į kasdienę odos priežiūros rutiną. Produktų sudėtis praturtinta ir kitomis aktyviomis medžiagomis, stiprinančiomis pagrindinės poveikį ir padedančiomis gerinti odos būklę bei spręsti problemas. Keturi nauji koncentruoti serumai ir keturios aktyvios medžiagoskeramidai, azelaino rūgštis, niacinamidas bei AHA ir PHA rūgštys.

Taip pat šios priemonės praturtintos keramidais, hialurono rūgštimis, pantenoliu, prebiotikais, alavijų ir kitais ekstraktais.

Koncentruoti serumai

Mokslu Paremta Filosofija
Kosmetikos priemonės kuriamos remiantis moksliniais tyrimais. Naudojamos medžiagos, turinčios įrodytą mokslinį poveikį odai.
Prabangi Odos Priežiūra
Tai ne tik išskirtinio dizaino pakuotė ant kosmetinio stalelio, bet ir gausi bei koncentruota produkto sudėtis.
Atsakingas Požiūris
Kurdami produktą, vadovaujamės šiais kriterijais - kompleksinė odos priežiūra, multifunkciniai ir kiek įmanoma universalūs produktai bei tvarus požiūris į gamybą.
Asmeninis Ryšys su Pirkėju
Mums svarbi Jūsų oda ir jos poreikiai, todėl daugiau žinodami apie odą, galėsime parinkti būtent Jums tinkančias grožio priemones.

Driu Beauty naujienos