Atsiliepimą gali palikti tik prisijungę vartotojai. Prisijungti »
PATVIRTINTI

Mūsų Klientų atsiliepimai

Ačiū, kad esate. Aš su Driu Beauty draugauju jau 6-tus metus. Pažintis prasidėjo pasiklausius Indrės pristatymo vienoje grožio studijoje. Pabandžiau, labai patiko ir tiko. Esu išbandžiusi daug jūsų produktų, bet mano pagrindiniai, kasdieniniai - drėkinamasis kremas ir atstatomasis serumas ir prausiklis. Lengvos tekstūros, lengvai susigeria, nepalieka jokių riebių žymių (kurių negalių pakęsti). Paauglė dukra irgi naudoja veiko kremą ir prausiklį. Esu patenkinta ir tai matosi, nes kaskart grįžtu atgal į jūsų parduotuvę. Ačiū už nuolaidas, dovanas, mielai jomis naudojuosi. Sėkmės.

Lina B.
Peržiūrėti paminėtą prekę

Turiu iš jūsų trys produktus. 1. Hialurono serumas - labai gerai susigeria į odą, kartais norisi naudoti vietoj kremo, nes jaučiasi lengvumas ant veido. 2. Veido tonikas sausai odai - puiki priemonė, jei būtų mažesnis buteliukas naudočiau kaip veido dulksną. 3. Drėkinamasis veido kremas - dažniausiai tepu šį kremą vakare, jaučiasi oda padrėkinta, o su hialurono serumu duetas dar geresnis. Produktai link pabaigos, todėl tikrai užsisakysiu dar.

Asta Z.
Peržiūrėti paminėtą prekę

Apie Driu kosmetika galiu pasakyti, kad visi produktai kuriuos įsigyjau įsimylėjau ir nežadu keisti, iš drėkinamųjų priemonių labai patinka Hialiurono serumas ir Unisex mišriai odai kremas, jie puikiai padrėkina veidą todėl net ir po prausimosi veido oda išlieka padrėkinta ir nesijaučia tempimo jausmo. Taip pat naudoju BHA gelį kuris puikiai nušveičia veido oda ir panaikina spuogelius , o jau netgi ir per naktį oda lieka švytinti. Visi produktai yra labai veiksmingi ir tikrai sutvarkė mano odą greitai. Driu Beauty patinka jog yra remiamasi moksliniais tyrimais ir pagal tai yra sukurta formulė. Eva

Eva M.
Peržiūrėti paminėtą prekę

Esu maloniai nustebinta Jūsų tiekiama kosmetika. Priemonės lengvos tekstūros , puikiai tinka mano odai. Manau ir toliau naudosiu šias priemones. Ačiū, kad esate :)

Ligita P.
Peržiūrėti paminėtą prekę

Įsigijau atstatomąjį serumą ir esu nustebinta jo konsistencija kaip kremo, papildomai nereikia jokio kremo(oda brandi ir mišri). O kvapas labai malonus ir vos juntamas. Dovanų gavau Drėkinamąjį kremą 🤗 Esu labai patenkinta. Tikrai bandysiu kitą produkciją. Rekomenduoju. Dukrai nupirkau Wise Cosmetics drėkinamąjį kremą, jai irgi patiko, planuose Hialurono serumas. Sėkmės Jums.

Dalia S.
Peržiūrėti paminėtą prekę

Noriu Jums labai padėkoti už jūsų greitas konsultacijas. Už malonų bendravimą. Ir padėkoti už nuostabius produktus🙏. Išskirti tikriausiai negaliu, nes jie visi nuostabūs. Bet labai patinka veido prausikliai, veido tonikai. Nes vanduo visur skiriasi ir be jų aš nukeliauju, nes jie taip gerai palaiko drėgmę, kad nebijau kad išsausės mano oda. Turiu jautrią odą, šiuo metu naudoju Wise Unisex linijos kremą. Na ka galiu pasakyti, tikrai super produktai. Kas naudojate tikrai žinote, kaip su Driu Beauty gerėja veido oda👌🤩Tad grožiui negailėkime. Ir grožis, rezultatai, padėkos mums🥰💗💗

Jurgita R.
Peržiūrėti paminėtą prekę
1 2 3 5

Driu Beauty naujienos