Atsiliepimai | Driu Beauty
Atsiliepimą gali palikti tik prisijungę vartotojai. Prisijungti »
PATVIRTINTI

Mūsų Klientų atsiliepimai

Esu maloniai nustebinta Jūsų tiekiama kosmetika. Priemonės lengvos tekstūros , puikiai tinka mano odai. Manau ir toliau naudosiu šias priemones. Ačiū, kad esate :)

Ligita P.
Peržiūrėti paminėtą prekę

Įsigijau atstatomąjį serumą ir esu nustebinta jo konsistencija kaip kremo, papildomai nereikia jokio kremo(oda brandi ir mišri). O kvapas labai malonus ir vos juntamas. Dovanų gavau Drėkinamąjį kremą 🤗 Esu labai patenkinta. Tikrai bandysiu kitą produkciją. Rekomenduoju. Dukrai nupirkau Wise Cosmetics drėkinamąjį kremą, jai irgi patiko, planuose Hialurono serumas. Sėkmės Jums.

Dalia S.
Peržiūrėti paminėtą prekę

Noriu Jums labai padėkoti už jūsų greitas konsultacijas. Už malonų bendravimą. Ir padėkoti už nuostabius produktus🙏. Išskirti tikriausiai negaliu, nes jie visi nuostabūs. Bet labai patinka veido prausikliai, veido tonikai. Nes vanduo visur skiriasi ir be jų aš nukeliauju, nes jie taip gerai palaiko drėgmę, kad nebijau kad išsausės mano oda. Turiu jautrią odą, šiuo metu naudoju Wise Unisex linijos kremą. Na ka galiu pasakyti, tikrai super produktai. Kas naudojate tikrai žinote, kaip su Driu Beauty gerėja veido oda👌🤩Tad grožiui negailėkime. Ir grožis, rezultatai, padėkos mums🥰💗💗

Jurgita R.
Peržiūrėti paminėtą prekę

Driu Beauty kosmetika man patinka visa! Wise unisex hialurono serumas yra ypatingai pamėgtas, AHA serumas be kurio nebeįsivaizduoju savo veido priežiūros. Tonikas, veido prausiklis, kremas yra nuostabūs. Man tinka ir labai patinka :) myliu Jus! 😘

Dainora K.
Peržiūrėti paminėtą prekę

Noriu parašyti atsiliepimą apie Jūsų kosmetiką. Naudoju retinolį ir drėkinantį kremą. Abu labai patiko, retinolį perku ne pirmą kartą, kol kas man geriausias kokį esu atradusi. O drėkinantis kremas (geltonoje pakuotėje) labai patinka, kad yra neįkyraus švelnaus kvapo, greitai susigeria ir oda jaučiasi padrėkinta. Kitas mano pirkinys bus prausimosi priemonės.

Sniežana B
Peržiūrėti paminėtą prekę

Esu išbandžiusi jau ne vieną Driu Beauty produktą. Visi sužavėjo! Favoritais tapo kreminiai prausikliai (neįsivaizdavau, kad mano riebiai odai gali tikti tokio tipo priemonės: nustebau, kad puikiai nuvalo, poros nesikemša ir svarbiausia - jokio tempimo jausmo, oda dar ir padrėkinta) ir kūno šveitiklis, kurio nereikia nuplauti, sutvarkė šerpetojimus. Žodžiu, pažangios priemonės moderniai moteriai.

Giedrė L.
Peržiūrėti paminėtą prekę
1 3 4 5 6 7 8

Driu Beauty naujienos