Kaip suvaldyti paaugliškas odos problemas?

Driu Beauty šį kartą aptars pagrindines taisykles kaip prižiūrėti paauglišką odą. Skaisti ir švari veido oda kiekvienos merginos ir vaikino svajonė. Tačiau paauglystė dažnai sugadina šią svajonę. Ką daryti? Kaip prižiūrėti odą, kai kamuoja spuogeliai? Kaip sumažinti aknę? Kaip padaryti taip, kad oda būtų graži ir sveika? Štai keletas patarimų jums, merginos ir vaikinai.

Veido odos valymas

Juk dažnai neturi laiko, o tuo pačiu ir noro kasdien valyti veido odą. Tai atrodo niekam nereikalinga ir beprasmiška. Tačiau tai yra labai svarbu! Ant odos kaupiasi nešvarumai ir jei mes jų nešaliname, sukuriame puikią progą blogosioms bakterijoms užkariauti mūsų odą – pradeda lįsti spuogai, oda rausta, daugėja juodų užsikimšusių porų ir tau visiškai nebesinori žiūrėti į veidrodį, kad nematytum to nemalonaus vaizdelio. Apima panika! Ką daryti? O reikia tiesiog pradėti tinkamai valyti veido odą ir palaikyti pastovią jos švarą. Geriausiai odą būtų valyti prausikliu ir nuplauti jį vandeniu. Jei nežinai, kokį produktą pasirinkti, pabandyk naujosios Driu Beauty linijos prausiklį Wise Unisex Mild, kuris ir buvo sukurtas galvojant apie jauną ir problematišką odą. Jis labai maloniai ir greitai pašalins nuo veido odos visus nešvarumus, drėkins ir ramins odą. O jei esi pakankamai kantri ar kantrus ir rasi laiko po prausiklio nuvalyti veidą toniku, bus tiesiog idealu. Driu Beauty tonikas Wise Unisex Mild švelniai valys, ramins ir saugos jautrią odą. Tik jei sugalvotum “skipinti” prausiklį ir pereiti iškart prie toniko, jokiais būdais taip nedaryk, tonikas nenuvalys odos taip, kaip prausiklis.

Odos drėkinimas

Kai jau oda švari, labai svarbu pasirūpinti kasdiene odos drėgme ir apsauga nuo visų neigiamų aplinkos poveikių, juk nemažą dalį dienos praleidi lauke, kur ore tvyro išmetamosios dujos, purvas, vėjas, šaltis ar saulė. Nori apsisaugoti nuo visų šitų reikalų? Naudok veido drėkiklį, kuris ne tik padrėkins, bet ir pasirūpins odos apsauga. Puikus pasirinkimas yra ir Driu Beauty naujoje linijoje – veido kremas Wise Unisex Light, jis ne tik labai maloniai padengs tavo odą, bet ir gerai drėkins ir saugos, oda atrodys minkša ir švelni. Naudok jį ryte ir vakare po veido prausimosi procedūrų, ir pamatysi, per keletą savaičių tikrai viskas bus daug geriau.

Kaip kovoti su spuogais?

Ir dar viena maža, bet iš tikrųjų labai svarbi tavo gražėjančios odos paslaptis! Juk kažkaip reikia kovoti ir su spuogais? Juk norisi jų atsikratyti ar bent jau sumažinti jų kiekį? Tam reikalingas pastovus odos šveitimas, dar kitaip galima pavadinti pilingu, kai nuo odos paviršiaus pašalinamas visas negražus ir negeras viskam trukdantis negyvų ląstelių sluoksnis ir valomos poros, mažėja spuogeliai ir mažėja tų juoduliukų ant veido. Tam galiu pasiūlyti du variantus. Jei tau aktualu kovoti su akne ir spuogais, idealus sprendimas vėlgi Driu Beauty produktas, sukurtas galvojant būtent apie tavo odą! Tai BHA gelis – jis ne tik pašalins tą bjaurųjį pilką sluoksnį, bet ir labai aktyviai mažins spuogelius ir valys tuos juodus taškelius. O jei tavo odos taip baisiai nekankina spuogeliai, bet nori, kad ji spindėtų ir būtų sveika, rinkis šveičiamąjį serumą Wise Unisex PHA. Daugiau apie produktus galite pasiskaityti internete www.driu.lt Tik žinok, kad šie du šveitikliai naudojami pakankamai retai – tik 2-3 kartus per savaitę ir tik nakčiai. Užtepi juos ir pamiršti. Reiktų tik nepamiršti vieno dalyko – naudojant šiuos šveitiklius, kurie yra su rūgštimis, būtina apsauga nuo saulės. Tai nepamiršk, kad tą reikia padaryti. Apsauga nuo saulės ne tik saugos tavo nušveistą odą, bet ir prisidės prie kovos su spuogeliais ir akne. Atskleisiu vieną paslaptį – jei galvojai, kad saulė gydo tavo spuogelius, tai žinok, labai suklydai – ji tik padeda jiems vešėti ir daugintis.

Na va, tai belieka tiesiog susikaupti ir kasdien ryte bei vakare skirti po kelias minutes pasirūpinti veido oda. Tik suprask, kad tai reikia daryti nuolat, kartą per savaitę tikrai nepakaks, nori gražios odos, teks padirbėti. O jei tau kils klausimų, visada gali parašyti man žinutę Facebook’e, ieškok Indrės Urbanavičienės. 😉

SUŽINOK DAUGIAU

Mūsų Straipsniai

INDRĖ URBANAVIČIENĖ
Ar tikrai serumas geriau už veido kremą?
INDRĖ URBANAVIČIENĖ
Kanapių aliejus ir CBD – ar tikrai turi stebuklingą poveikį?
INDRĖ URBANAVIČIENĖ
Ar saulės spinduliai kenkia mūsų odai?